Перейти до контенту

Пророслі зерна пшениці на варті вашого здоров’я.

Пророслі зерна пшениці на варті вашого здоров’я.

Добре промийте три склянки пшеничних зерен. Досить на 5 днів.

 Покладіть в емальовану глибоку тарілку.

Залийте водою, щоби покрила зерна, прикрийте тарілкою, серветкою і тримайте в теплому місці (+23 градусів Цельсія).

Серветку періодично зволожуйте. Зерна проклюнуться на третій день. Їх потрібно обернути поліетиленом пакетом і помістити у холодне місце. Так зупиниться подальше зростання.

Цінна довжина паростка 1,5 мм, коли відрізняються найбільшою біологічною цінністю зерна.

Так готують і решту зернових.

Приготовлені таким чином зерна багаті на вітаміни особливо групи B (у 6 разів більше, ніж до проростання), і вітаміном Е (у 100 разів! і більше, ніж до проростання), ферментами, мікроелементами, які містяться в оболонці), і, до того ж, при перетравленні білків пшениці утворюються спеціальні речовини – ендорфіни.

Всі ці речовини необхідні для побудови клітин людського тіла та зміцнення психіки. У такому вигляді пророслі зерна стають м’якими, наче вони розпарені.

Крохмаль в них перетворюється на солодовий цукор і це полегшує травлення на цілий щабель (адже ми спочатку крохмаль повинні перетворити на цукор). Цілюща сила пророслого насіння більше, ніж будь-якої іншої зернової страви. Рекомендуємо людям, у яких зменшено виділення слини. Це найсильніший стимулятор життєвого принципу “Слизі” (викликає охолодження та зволоження організму), тому в дощову погоду їх їсти краще не треба, а краще їсти хліб з нього, причому у гарячому вигляді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *