Перейти до контенту

Гарбуз – корисні та лікувальні властивості

Гарбуз – корисні та лікувальні властивості

Гарбуз на всі часи та його корисні властивості. Багатий на каротин та вітаміни. У м’якоті багато цінного для будь-якого віку вітаміну D. Клітковина легко засвоюється навіть ослабленим організмом, що є цінним для дієтичного харчування, для харчування в період хвороби. Її солі міді, залізо, фосфор позитивно впливають процес кровотворення. Це профілактика недокрів’я та атеросклерозу. Має яблучну органічну кислоту, глюкозу, фруктозу, сахарозу, достаток мінеральних сполук: кальцій, калій, фосфор, залізо, мідь, фтор, цинк, кобальт. Може надавати проносний ефект. Корисно для кишківника.

Корисно хворим на гепатит, холецистит, жовчнокам’яну хворобу, коліт, ентероколіт, лдля юдей із серцево-судинними відхиленнями (гіпертонікам, тим у кого атеросклероз з недостатнім кровообігом). Її рекомендують вживати пацієнтам з гострими і хронічними нефритами, пієлонефритами).

Перемагає опіки, екземи, висипи, покращує сон. Вагітним допомагає як протиблювотне. Її використовують при морській хворобі.

Погодьтеся, що вже багато. Це дуже багато, щоб навчитися цінувати. Крім всього сказаного дуже корисне гарбузове насіння і не тільки як протиглистовий засіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *