
Дивовижна манна каша. Рецепт манної каші
Отже, про корисні властивості круп ми знаємо. А чи вміємо ми їх правильно готувати, щоб зберегти всі корисні якості і щоб було обов’язково смачно. Візьмемо, наприклад, найпростішу з погляду манку. Існує багато варіантів її приготування. Чули про таку знамениту гурівську кашу.
Вона за смаком смачніша за будь-який пудинг і готується просто.
У її класичному варіанті знадобиться неповна склянка манної крупи,
2 середні яйця,
півсклянки цукру,
0,5 л молока або вершків,
вершкове масло,
підсушені в духовці горіхи, краще мигдаль і фундук,
ванілін на кінчик ножа,
грам 200 – 250 ягід та фруктів,
сухарі домашнього приготування.
Починаємо готувати. Знадобиться каструля з товстим дном. На дно виливаємо дві столові ложки холодної води, а потім молоко. У молоко цукор, сіль, ваніль, манну крупу тонким струмком, помішуючи.
Доводимо до кипіння і варимо близько 10 хвилин, продовжуючи помішувати, щоб не пригоріла. Кладемо шматочок вершкового масла, злегка збивши, виливаємо в кашу яйця, добре перемішавши. Змащену олією форму посипте сухарями, виложіть у форму кашу, присипавши зверху цукром. Включаємо середній вогонь і тримаємо в духовці до утворення світло-коричневої скоринки. Подайте з фруктами, ягодами, варенням, посипавши горіхами.
З грецькими теж смачно. Смачно із розтопленим шоколадом. Ласуни будуть у захваті, а слова “манна каша” зазвучать як симфонія.
Не завадить кокосова стружка з цукатами, цукерки у вигляді серця для прикраси, гарної подачі.
Ось така святкова каша виходить. Сама в рота проситься.
Так ще. Нарізані часточками яблука, груші, персики та інші фрукти перед тим, як додати в кашу, ошпарьте, а потім прогрійте в гарячому сиропі.
У такому вигляді вони добре гармоніюватимуть із кашею.