Перейти до контенту

Яйця знайомі та незнайомі. Секрети їхнього приготування, вживання в їжу. Все про цінність яєць.

Яйця знайомі та незнайомі. Секрети їхнього приготування, вживання в їжу. Все про цінність яєць.

Рецепт блюда з яйця. Смачний рецепт страв. Рецепт страви з яєць. Головний принцип медицини: не зашкодь! Хочу, щоб ця інформація принесла вам користь. Про цей продукт я знала непростимо мало і неправильно вживала в їжу в процесі всього мого життя, як і ви, завдаючи шкоди своєму організму. Мене ніхто цьому не навчив і не пояснив. Чому потрібно вживати саме так? Порятунок потопаючих справа рук самих потопаючих. Я шукала і знайшла відповіді на свої запитання. Інформація з різних джерел була полярною, суперечливою, спотвореною, вводила в замішання, оману, не пояснювала до пуття чому. Я, як то кажуть, кидалося з крайності в крайність. Одні говорили так, інші прямо протилежно стверджували і навіть не радили взагалі вживати навіть здоровим людям. Тепер я знаю, що яйця є чудовим енергетичним продуктом. Виявляється в них є все, що необхідно для життєдіяльності організму, особливо організму дітей. Інша справа, коли є протипоказання щодо захворювання, у випадку, якщо у людини, наприклад, алергія на яйця, при призначенні спеціальної дієти як допоміжного засобу. Отже, головне правильно вживати. Виявляється у сирому вигляді білок яйця є небажаним і ось чому.

Його білок авідін блокує дію одного з важливих вітамінів – біотину, і біохімічні реакції цього циклу припиняються, порушуючи обмінні процеси. Ми всі хочемо бути здоровими, тому такі речі треба враховувати, щоб не зашкодити своєму організму. Що стосується жовтка, то в ньому теж є все, що корисно і потрібно людині, щоб повноцінно харчуватися.

Перше – це комплекс вітамінів групи А та В. Без них не відбувається засвоєння мікроелементів, побудова нервових, кісткових, м’язових та інших клітин.

Друге – це цінний вітамін D. Він регулює фосфорно-кальцієвий обмін.

Третє – мінеральні речовини: кальцій, залізо, фосфор, мідь та інше. А ось жовток, виявляється, правильно їсти сирим. Убезпечити себе від сальмонельозу можна, додавши у жовток трохи лимонного соку, яблучного оцту чи томатного соку. У кислому середовищі будь-які мікроби за хвилину гинуть.

Ще одна особливість при вживанні. Жовток необхідно вживати з рослинним маслом інакше, при недотриманні цієї умови жиророзчинні кислоти можуть бути не засвоєні. Тепер я їм яйця тільки так. Раджу і вам.

Ось що ще я дізналася про варені яйця. Вони не тільки погано засвоюються, але і для їх переробки потрібно більше енергії, ніж міститься в них. Ось чому вони відносяться до продуктів із негативною калорійністю.

При тривалому варінні руйнуються цінні амінокислоти – цистин, метіонін, цистеїн і утворюється при тривалому, більше доби, зберіганні шкідливі для організму газоподібні продукти – сірководень, аміак, фосфорний водень, меркаптани.

Висновок. Не можна довго варити, не зберігати більше за добу. Ось що потрібно пам’ятати, вживаючи яйця. Найкраще є яйце некруто: покласти їх у холодну воду, після закипання через 20-25 секунд вийняти. Яйця у вигляді глазуньї легко засвоюються.

Підсумуємо сказане ще раз. Варені яйця, крім викинутих грошей і шкоди для організму нічого не дають, тільки створюється відчуття ситості, але чого вона варта, ви вже знаєте. Використовуйте їх у їжу правильно. Такі страви, як яйце “у мішечку”  повинні вживатися в поєднанні з овочевими салатами або зеленню.

Вони можуть стати чудовим обідом, тільки потрібно знати, як і в усьому міру.

Яєчний жовток корисний у будь-якому віці. Особливо корисний він вагітним жінкам, дітям, молодим людям до 25 років, людям похилого віку. Цієї категорії потрібно з’їдати хоча б один жовток щодня. Людям зрілого та середнього віку (від 25 до 55 років) належить з’їдати 1-2 рази на тиждень. Це будівельний матеріал для побудови здорових клітин. У птаха, який гуляє на волі, яйця корисніші. Забезпечується повноцінне харчування у природних умовах без жодних додаткових хитрощів. Кури отримують все необхідне у достатній кількості. Їх не напихають вітамінами та іншим.

Як же відбракувати погані псовані яйця? Необхідно пам’ятати, що якщо яйце добре просвічується – воно їстівне, якщо всередині плями – тухле, зіпсоване.

Додайте в звичайну воду сіль (приблизно 20 г на 1 літр). Коли яйця у цій воді тонуть, то свіжі.

 Не першої свіжості трохи спливають. Найстрашніші плаваючі, що стоять торчком. Їх треба ліквідувати.

Вони джерело у розвиток сальмонел. Перед вживанням яєць їх слід ретельно мити. На їх поверхні може бути будь-що! Дуже корисні яйця перепілки. Цю птицю навіть космонавти беруть політ.

Температура тіла пташки 42 ° Цельсія, тому яйця вважаються абсолютно стерильними. Сальмонелла за цієї температури гине. Науково доведено цілющість яєць та м’яса. Можна позбавитися гастриту, коліту, атеросклерозу та інших хвороб. Ось уже воістину їжа, як ліки. У кулінарії існує величезна кількість страв, де використовують яйця, безліч рецептів, які смачні та корисні. Людина розумна істота. Ставтеся розумно до свого харчування і будете здорові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *